Prawa Zwierząt

Wniosek do Urzędu Miasta i Gminy Leżajsk

Kochani, od lat krąża plotki, o złym traktowaniu zwierząt w Leżajsku. Już w całym regionie, słyszymy o obawach mieszkańców oraz wolontariuszy o zgłaszanie bezdomnych zwierząt do Urzędu Miasta oraz Gminy Leżajsk. Postanowiliśmy to sprawdzić i dowiedzieć się, jakie są plany na poprawienie tej sytuacji, jak również zwrócić uwagę włodarzy na ten problem. Wysłaliśmy do nich zapytania o udostępnienie informacji publicznej, jak wygląda sytuacja bezdomnych zwierząt od kilku lat, oraz zapytać jakie zmiany planują wprowadzić.
Dołącz do nas i pomóż nam zawalczyć o koty i psy w Leżajsku!

Jak nam pomóc
wyślij maila do [email protected] oraz [email protected]
w treści : Dołączam się do wniosku Fundacji im. Adama Hadław!

To takie proste a ma wielką moc.
Dlaczego w ten sposób?
Zależy nam na zmianie, które wejdzie na stałe w mieście oraz gminie, dzięki której możemy uratować los wielu zwierząt, a także przypomnieć Wójtowi oraz Burmistrzowi, że to jest ich zadanie!

Nie bądź obojętny ! Dołącz do nas!
Jakie pytanie zadaliśmy? Wycinki naszego pisma, znajdziecie poniżej!

W skrócie zapytaliśmy: o uchwałę dotyczącą bezdomności, w jaki sposób został wybrany weterynarz, ile zwierząt trafiło do schroniska, ile zostało adoptowanych, jakie środki są na to przeznaczane, czy będą chipowane koty i psy, czy były leczone, czy są spisywane statystyki dotyczące kontaktów. Łącznie 18 bardzo ważnych pytań.

Leave A Comment

Twój komentarz
Wszystkie komentarze podlegają moderacji.