Pomoc Potrzebującym

Uśmiech na Wielkanoc Podsumowanie

W dniach 15 – 24.03.2024r. zorganizowaliśmy inicjatywę zbiórki żywności dla potrzebujących z miasta Łańcuta oraz na materiały na zajęcia terapeutyczne dla Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie pod nazwą ,, Uśmiech na Wielkanoc ”. Mamy nadzieję, że wpisze się ona już na stałe w kalendarz wydarzeń fundacji.

Wasze wsparcie było nieocenione, dzięki któremu pomogliśmy w 🔟 miejscach w Łańcucie łącznie 2️⃣7️⃣ osobom (samotnym czy samotnym mamom z dziećmi – nasza zbiórka do puszek wyniosła 2200,97 zł, a z produktów uzbieraliśmy 16 paczek).
Przekazaliśmy również dary do:

 • Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie na materiały na zajęcia z terapeutą,
 • Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Łańcucie.

  Serdecznie dziękujemy tym, bez których nasza akcja nie mogłaby się odbyć:
  – Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Lepakowi
  – Panu Ryszardowi Kucha wraz z małżonką.
  – Bankowi Spółdzielczemu w Łańcucie za przeliczenie naszej zbiórki do puszek oraz Panu Szczepanowi Kozłowskiemu za znalezienie czasu nawet w najbardziej zajęty dzień.
  – Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Łańcucie za pomoc w organizacji przekazania darów. Pani Monice Baryckiej oraz Panu Dyrektorowi Markowi Rupar.

  👉 Nasze dary zawierały również przepiękne kartki z życzeniami oraz Wielkanocne ozdoby wykonane przez Miejski Dom Kultury Filia Podzwierzyniec Łańcut w szczególności Pani Janinie Puchalik oraz Dorocie Chudzik.
  👉 W pakowaniu oraz segregowaniu darów wsparli nasz uczniowie I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie pod pilnym kierownictwem Pani Urszuli Mach.
  👉 Dziękujemy Piekarni Błażowa oraz NZOZ Gab-Med za pyszne ciasta, które przekazaliśmy dla mieszkańców Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie.
  👉 Dziękujemy Dyrekcji oraz Pracownikom Delikatesy ASIA, za możliwość przeprowadzenia zbiórki oraz ciepłe przyjęcie naszej akcji w Państwa sklepach.

  👉 Wielkie pokłony dla wszystkich wolontariuszy, którzy poświęcili swój czas by pomóc w naszej zbiórce: Pani Beacie Bartman wraz z uczennicami z Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie.
  👉 Dziękujemy naszej ekipie Pań: Marzenie Krupie, Dorocie Chudzik, Grażynie Szybiak, Marcie Szubart, Mai Kisale, Emili Firlit, Wiktorii Wojnar oraz Nikoli Bakalarczyk, a także naszym Panom: Andrzejowi Bem, Rafałowi Szpilman oraz Michałowi Macowi.


  ❌ Kochani nie znajdziecie u nas zdjęć osób, który podarowaliśmy dary, musicie nam wybaczyć, zdajemy sobie sprawę, że jest wiele profili czy stron, które to robią, w naszych działaniach na pierwszym miejscu są potrzebujący, a tylko za ich chęcią takie zdjęcia będziemy upubliczniać. To oni są tu najważniejsi, a przyjęcia pomocy i tak nie jest łatwe. Nie budujemy fejmu na pomocy innym. Działamy dla innych. 🫡
  Jesteśmy dumni, że tak wiele cudownych osób i partnerów, z każdej strony i każdego środowiska buduje z nami społeczność pełną zgody i zrozumienia ❤ Zapraszamy do dalszych inicjatyw 🤝
  Kłaniamy się nisko, życząc Wesołych Świąt 👋

Leave A Comment

Twój komentarz
Wszystkie komentarze podlegają moderacji.