ZOSTAŃ DOMEM TYMCZASOWYM

Uratuj życie!

Zostań domem tymczasowym nawet na kilka dni. Zwiększasz szansę na adopcję, czy pomagasz dzikim kotkom w opiece nad stanem zdrowia. Twój czas to ich szansa na lepsze życie. Dołącz już dziś.

Zostanie domem tymczasowym dla zwierząt oznacza, że decydujesz się na przyjęcie zwierzęcia do swojego domu na określony czas, aby zapewnić mu opiekę i schronienie do momentu znalezienia dla niego stałego domu. Dom tymczasowy (DT) może być oferowany przez osoby fizyczne, organizację, fundację czy kliniki weterynaryjne.

Oto, na czym to polega:

  • Tymczasowe schronienie: Zapewniasz zwierzęciu bezpieczne i przyjazne miejsce do życia.
  • Opieka: Dbasz o potrzeby zwierzęcia, takie jak karmienie, pielęgnacja, socjalizacja i ewentualne leczenie weterynaryjne. (POMAGAMY W KOSZTACH)
  • Socjalizacja: Pomagasz zwierzęciu przystosować się do życia z ludźmi i innymi zwierzętami, co zwiększa jego szanse na adopcję.
  • Współpraca z organizacją: Współpracujesz z organizacją, która jest odpowiedzialna za proces adopcyjny, informując o postępach i potrzebach zwierzęcia.

Bycie domem tymczasowym to ważna rola, która pomaga zwierzętom w potrzebie, umożliwiając im znalezienie kochającego i odpowiedzialnego domu na stałe.

W razie pytań skontaktuj się z nami: [email protected]

Pamiętaj obowiązują wizyty przedadopcyjne jak i w trakcie przebywania podopiecznych.

Wypełnij Formularz

ZGŁOŚ DOM TYMCZASOWY